اقامت ویلایی چیست؟ هر آنچه که باید در مورد رزرو و اجاره ویلا بدانیم

توسط : تیم محتوای ویلکسر

امکانات ویلا

اجاره ویلا یا همان اقامت در ویلا مبحثی جدید در صنعت گردشگری ایران است. درست بر خلاف اقامت در هتل با آن فضای محدود، نداشتن حریم شخصی کافی، لوازم خدماتی که به صورت اشتراکی استفاده می‌شوند و رستوران‌های شلوغ با قیمت بالا، اجاره ویلا رویای اقامتی آسوده و دوست داشتنی را به شما و همراهانتان هدیه می‌دهد. امروزه اجاره ویلا به عنوان جایگزین هتل حرف اول یک سفر فوق العاده لاکچری اما مقرون به صرفه را داده است.

 

اقامت در ویلا رزرو و اجاره ویلا

 

تجربه ای متفاوت – خانه ایی در مقابل تنها یک اتاق!

 

بسیاری از افراد به دلیل سمت شغلی که دارند دائما در حال سفر و اقامت در هتل های گوناگون هستند. در سفر کاری معیار استراحت و ثبت خاطرات نیست، پس نمی‌تواند ایده آل یک سفر فوق العاده باشد. بیایید هتل ها را بسپاریم به سفرهای کاری و معیارهای خود را از اقامت در سفر تغییر دهیم.

پیشنهاد می‌دهیم برای سفر بعدی خود یک ویلای زیبا با استخر اختصاصی، یا ویلایی در دل جنگل و یا حتی کلبه ای در دل مزرعه های پنبه را انتخاب کنید تا ببینید زمانی که از اجاره ویلا و اقامت در آن می‌گوییم دقیقا از چه حرف می زنیم.

 

اقامت در ویلا رزرو و اجاره ویلا

 

حفظ حریم شخصی!

 

با اجاره ویلا حریم شخصی شما در سفر کاملا حفظ خواهد شد و شما به صورت انحصاری از خدمات و لوازم موجود استفاده می‌کنید. می‌توانید به انتخاب خود صبحانه را در تخت خود میل کنید یا در کنار میز زیبایی که در کنار استخر اختصاصی ویلا چیده شده است. تمام یک ویلا در اختیار شما قرار دارد می‌توانید آسوده از تعطیلات خود لذت ببرید. حسی که اقامت در اتاق یک هتل در شما ایجاد نخواهد کرد.

 

دانستنی های اجاره ویلا

 

شاید گاهی هزینه بیشتر – اما امکاناتی خیلی بهتر!

 

هم اکنون با خود می‌گویید تمام این سفر رویایی هزینه گزافی روی دست شما می‌گذارد که توانایی پرداخت آن از شما بر نمی‌آید. بنشینید و با یک حساب سرانگشتی تمام هزینه‌ای که برای اجاره هرشب یک اتاق در هتل، هزینه نوشیدنی و خشک شویی و میان وعده و در بسیاری موارد استفاده از امکانات جانبی آخرین سفری را که داشته اید حساب کنید و در مقابل اجاره یک ویلای فول امکانات با در نظر گرفتن ابعاد و اینکه تمام امکانات انحصارا در اختیار شماست، مقایسه کنید.

 

بسیاری از امکاناتی که شما با اجاره ویلا دارید در هیچ هتلی حتی هتل پنج ستاره هم ارائه نمی‌شوند. به عنوان مثال باربیکیو و لذت دست پخت ویژه سرآشپز، استخر اختصاصی، امکان نگهداری از کودکان شما توسط پرستار، بار اختصاصی و هزاران امکانات دیگر که از حوصله این نوشته مختصر خارج است.

 

همه چیز درباره رزرو ویلا

 

ویلاهای ویلکسر چگونه هستند؟

 

احساس لذت تمام عیار از طبیعت با درک زیبایی شناختی انسانی... در این بخش باید اعتراف کنم تصاویر خود گویای همه چیز هستند. زیبایی طبیعت که با سلیقه بی‌مانند معماران به اوج زیبایی رسیده است و عجین شدن بنای ویلاها با طبیعت اطراف و داشتن شگفتی در مقابل عظمت بی مانند اقیانوس همگی مکانی رویایی را برای مسافران پدید آورده است. کافی است نگاهی به تصاویر بیاندازید تا گنجینه لغات خود را درگیر به تصویر کشیدن این همه زیبایی نکنند.

 

 رزرو و اجاره ویلا

 

چه خدماتی را می‌توان از اجاره یک ویلا انتظار داشت؟

 

تنوع ویلاهای ویلکسر بسیار گسترده است و تمام اطلاعات کامل از خدمات و امکانات ویلا تا تعداد خدمتکاران و خدماتی را که ارائه می‌دهند با جزییات در وبسایت ویلکسر ذکر شده است. شما بر اساس امکاناتی که انتظار دارید، مقصد و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

هزینه‌هایی که شامل اجاره بها می‌شود و نیازی نیست هزینه اضافه بابت آنها پرداخت شود و همچنین خدماتی که با هزینه اضافه ارائه می‌گردند، شرایط و قوانین اجاره هر ویلا و قیمت دقیق در صفحه مخصوص هر ویلا ذکر شده است و بهترین مرجع برای تمام سوالات شما خواهند بود.

 

 همچنین می‌توانید برای یافتن پاسخ بسیاری از سوالات خود به قسمت سوالات پرتکرار مراجعه کنید، شاید پاسخ بسیاری از سوالاتی که هم اکنون در ذهن شما نقش بسته است را آنجا بیابید.

 

اقامت در ویلا

 

چگونه ویلایی مناسب خود بیابیم؟

 

در وب سایت ویلکسر در قسمت مقاصد ویلایی شما در ابتدا مقصد مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و پس از آن وارد صفحه‌ایی می‌شوید که تمام ویلاهای ویلکسر در آن مقصد مانند مقصد پوکت در تایلند را برای شما به نمایش می‌گذارد.

به دلیل تعداد بالای ویلاها و تنوع زیاد در خدمات، سیستم فیلترینگ این صفحه برای کاربر فعال است تا به ویلای مورد نظر خود سریعتر دست پیدا کند. شما بر اساس انتظارات و نیازهای خود در سیستم فیلترینگ خدمات، تعداد اتاق، محل مورد نظر را انتخاب و ویلاهای موجود برایتان به نمایش در می‌آیند تا بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

 

اجاره ویلا تصویر رویایی‌ترین سفر ممکن در زندگیتان را برای شما خواهد ساخت. ویلکسر رسیدن به این رویا را امکان پذیر ساخته است.

با ما همراه باشید...

امتیاز : بدون امتیاز

نظرات