تفاوت اجاره ویلا در سامویی و پوکت چیست؟

توسط : تیم محتوای ویلکسر

راهنما و توصیه ها

همیشه با افرادی رو به رو هستیم که از ما درمورد تفاوت بین پوکت و سامویی سوال می‌کنند که کدام یک بهتر است و یا هزینه کمتری را در بر می‌گیرد؟ هر دو جزیره زیبا هستند و دارای سواحل فوق العاده ای می‌باشند. (میتوانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله "پوکت بهترست یا سامویی؟" مراجعه کنید)

 

اما زمانی که بحث بر سر اجاره ویلا باشد تفاوت های کوچکی در امکانات و خدمات  با تغییر در محل ویلا وجود خواهد داشت، که بهتر است پیش از انتخاب ویلای مورد نظر خود آنها را بدانید و در نظر بگیرید.

 

معماری و ساختمان ویلا

 

زمانی که صحبت از معماری، طراحی داخلی و سازه ویلاها به میان می‌آید تفاوت چندانی در بین ویلاهای سامویی و پوکت وجود ندارد. در هر دو جزیره هم ویلاهایی با طراحی و سازه مدرن وجود دارد که گاهی از معماری سنتی تاثیر پذیرفته اند و با هنر معاصر آسیایی درآمیخته‌اند و هم ویلاهایی سنتی و هم رنگ تر با آداب و رسوم این ۲ جزیره وجود دارد.

 

معماری ویلا تایلند

 

موقعیت ویلا

 

پوکت از نظر ساختار زمین شناسی دارای مناطق مرتفع خارق العاده ای است که پوشش جنگل های استوایی آن سبب شده تا نظر معماران را به خود جلب کند.

 

ویلاهای مدرن و توریستی پوکت اغلب بر این ارتفاعات ساخته می‌شوند تا مناظر شگفت انگیزی را برای مسافرانی که در ویلا اقامت می‌کنند به تصویر بکشند، همین امر سبب شده تا بیشتر ویلاها ساحل اختصاصی نداشته باشند و مسافر گاهی برای رسیدن به ساحل باید مسافتی را پیاده طی کند.

 

تفاوت اجاره ویلا در سامویی و پوکت

 

خدمات و خدمتکاران

 

تقریبا تمام ویلاها در این دو مقصد دارای تیم کامل خدمتکاران حرفه ایی هستند که شامل مدیر، سرآشپز، خانه دار و ... است. ( برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله "با خدمتکاران ویلا که از شما پذیرایی می کنند آشنا شوید" رجوع کنید.)

 

خدمتکاران ویلا

 

ویلاهای هر دو مقصد خدماتی برابر با هتل‌های مجلل 5 ستاره و یا حتی کامل تر از آنها است. ( برای اطلاعات بیشتر به مقاله "اقامت در ویلا چه مزایایی نسبت به اقامت در هتل دارد؟" رجوع کنید.) سایر خدمات اضافه مانند ماساژ، راننده، اجاره ماشین، پرستار کودک و ... دارای هزینه اضافه هستند که شما می‌توانید برای اطلاعات تکمیلی به صفحه ویلا در سایت ویلکسر مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

شرایط و قوانین

 

هر ویلای مختص به شرایط و امکاناتی که ارائه میدهد دارای شرایط و قوانین مربوط به خود است و این ارتباطی با محل ویلا ندارد. می‌توانید شرایط و قوانین هر ویلا را در صفحه مختص به همان ویلا در وبسایت دانلود کنید و در صورت هرگونه سوال به قسمت سوالات پرتکرار رجوع کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

غذا و نوشیدنی

 

غذا و نوشیدنی شامل هزینه اجاره ویلاها در پوکت و سامویی نیست. اگرچه بسیاری از ویلاها دارای صبحانه و نوشیدنی هستند.

 

خدمات ویلا تایلند

 

در بسیاری از ویلاها می‌توانید از خدمتکاران تقاضا کنید که مواد لازم برای تهیه غذا را برای شما خریداری کنند تا سرآشپز و یا خود شما برای آماده کردن غذا دست به کار شوید. فراموش نکنید که این سرویس دارای هزینه است و چون در پوکت مراکز خرید نزدیک هستند دارای هزینه به مراتب کمتر از سامویی است.

 

تمام تلاش تیم ویلکسر انتخاب ویلاهایی با تمام امکانات رفاهی بوده تا سطح کیفیت اقامت در تمام مقاصد با هتل های 5 ستاره و برتر دنیا قابل رقابت باشند. پس با خیال راحت ویلای مورد نظر خود را در مقصد ویلکسری مورد نظر انتخاب کنید و نگران نباشید، زیرا پیش از شما وسواس زیادی برای انتخاب هر ویلا خرج شده است.

امتیاز : بدون امتیاز

نظرات