اجاره ویلا در سامویی، تایلند

تجلی رویای بهشتی بی‌انتها

سامویی یکی از مسحورکنند‌ترین و معروف‌ترین جزیره‌های تایلند است. هرساله گردشگران زیادی از کشورهای مختلف خود را به این بهشت زمینی می‌رسانند تا از شگفتی‌ و عجایب طبیعی این جزیره بهره‌مند شوند. نام کامل این جزیره «کو سامویی» است که «کو» در زبان تایلندی به معنای جزیره است و نام سامویی نیز از واژه‌ای چینی به معنای «بهشت امن» گرفته شده است.

 

بیشتر این جزیره را جنگل‌های استوایی و زیبا فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوه‌هایی کشیده شده است، سواحل زیبا و سفیدرنگ متعددی در میان این جنگل‌های سبز رنگ جلوه می‌کنند. در واقع هر کسی که بخواهد طبیعت زمینی را به معنای واقعی تجربه کند باید سری به این جزیرۀ اسرارآمیز بزند.

 

ما در ویلکسر بهترین ویلاهای خارجی را در سامویی تایلند و دیگر شهرها را به منظور اجاره برای شما انتخاب نموده‌ایم، این باعث می‌شود انتخاب برای شما آسان شود و در وقت خود صرفه‌جویی کنید. امکانات و تجهیزات تفریحی و اقامتی در این ویلاها در حد کمال هستند؛ خدمه تمام‌وقت، ماساژ در محل، استخر اختصاصی، آشپز، سیستم صوتی مدرن، سالن‌های مجهز برای برگزاری مناسبت‌های خاص مانند تولد، جشن عروسی، نامزدی و... تنها بخشی از این امکانات هستند.

شما می‌توانید با رزرو و اجاره ویلا در سامویی علاوه بر این که از طبیعت مسحورکننده این شهر زیبا بهره‌مند شوید، لذت اقامت در بهترین ویلاهای سامویی و پوکت را با ویلکسر تجربه ‌کنید.

جستجوی ویلا در سامویی، تایلند

فیلتر ها
 
حذف فیلتر

ما جزئیات هر ویلایی که در وب سایت ما و در شهرهای توریستی ویلکسر هست و خدماتی ک