درباره ما

داستان ما از کجا شروع شد؟


در سال 1395 ایدۀ یک تحول در حوزۀ گردشگری به وجود آمد. یکی از آژانس‌های با سابقه در امر گردشگری و هواپیمائی تصمیم گرفت خدمات خود را وارد مرحلۀ جدیدی کند و لذتی دوچندان را برای مسافران ایرانی فراهم بیاورد. به این منظور تصمیم گرفت طرحی تشویقی را برای مشتریان وفادار خود در نظر بگیرد و ویلایی به نام Villa Ocean's Height را در شهر بالی واقع در اندونزی به اجارۀ خود درآورد و در اختیار مشتریان خود قرار داد.

 

خوش‌بختانه سابقۀ 25 ساله مدیریتی این شرکت در امر توریستی و گردشگری و کسب رضایت مشتریان عزیز در این بازه، این امکان را فراهم آورد تا این طرح در مدت کوتاهی با استقبالی باورنکردنی از سوی ایرانیان عزیز روبرو شود و ویلاهای اقامتی در سه ماهه تابستان 96 به صورت کامل رزرو شوند. با مشاهد این استقبال بی‌سابقه مطمئناً قدم بعدی اضافه کردن ویلاها و همچنین گسترش کار به مقاصد دیگر بود تا این امکان برای تمام ایرانیان فراهم گردد. 

 

این راه به کجا می‌رود؟
 

به این ترتیب، پس از مدت یک سال و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، در بهمن ماه سال 96 شرکت ویلکسر متولد شد تا به عنوان اولین شرکت ویلا هلدر در ایران بتواند خدماتی نوین را در صنعت گردشگری ایران ارائه دهد. ویلکسر همواره سعی می‌کند خود را متعهد به تمایلات و خواسته‌های مسافران بداند و بر این باور بنا شده که مسافر حق دارد بهترین سفر ویلایی خود را همیشه و با هر هزینه‌ای تجربه کند.

 

پس چرا معمولی سفر کنیم؟
 

ویلکسر برای برآورده کردن خواسته‌های مسافران، بهترین ویلاهای جهان را با تمام امکانات ضروری برای ایرانیان و در جذاب‌ترین مقاصد ویلایی آماده کرده است تا کار جستجو برای هموطنان عزیز آسان شود. مطمئناً قبل از سفر به مقصد خود لازم است اطلاعاتی از قبیل فرهنگ، آب‌و‌هوا، جاذبه‌های گردشگری و غیره به دست آورید، به همین‌خاطر در بخش مجلۀ ویلکسر تمام این اطلاعات برای علاقه‌مندان را فراهم کردیم. بعد از کسب آگاهی نسبت به مقصد مورد علاقه خود، با مشاهدۀ تمام امکانات و جزئیات ویلاهای ویلکسر، می‌توانید ویلای مورد علاقه خود را به سادگی رزرو کنید. 


تیم کارشناسان مجرب ویلکسر با سابقه 25 ساله به تمام سوالات و درخواست‌های شما پاسخ خواهند داد. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود، پشتیبانی تیم ما حتی در حین سفر هم با شماست تا دیگر هیچ چیز مانع لذت بردن شما از سفرتان نشود.

----

ویلا چیست؟


چگونه میتوان ویلا رزرو کرد؟


مینی بار  ویلایی چیست؟


استخر بی نهایت چیست؟


صبحانه قاره‌ای شامل چه مواردی است؟


از چه امکاناتی در ویلا میتوانیم استفاده کنیم؟


شرایط پرداخت و کنسل کردن اجاره ویلا چیست؟


آیا وعده های غذایی هم با اجاره ویلا محاسبه شده است؟


آیا امکان دعوت و پذیرایی از مهمان در ویلا هست؟


آیا باید هزینه اضافه به کارکنان ویلا پرداخت کنیم؟


آیا مبلغ اجاره ویلا شامل ترانسفر فرودگاهی هم میباشد؟


آیا ویلا را با دیگر مسافران شریک میشویم؟


آیا اجازه کشیدن سیگار در ویلا را داریم؟


آیا تمام ویلاها مناسب کودکان هست؟


امنیت ویلا چگونه تامین میگردد؟


ظرفیت ویلاها چگونه محاسبه میگردد؟


آیا امکان برگزاری جشنها و مراسم در ویلا هست؟


تولد ویلکسر

تولد ویلکسر

شرکت ویلکسر با تجربه‌ای ۲۵ ساله وبر اساس ایده‌ای نو شکل گرفته است. مدیران ویلکسر، سابقه فعالیت در زمینه سفرهای بین‌المللی و خدمات گردشگری و پشتیبانی از مسافران را در کارنامه خود دارند و از آنجا که رشد صنعت گردشگری را دغدغه خود می‌دانند، به گسترش خدمات خود در زمینه اجاره ویلا پرداخته‌اند.

اولین شرکت ویلا هلدر ایرانی

اولین شرکت ویلا هلدر ایرانی

ویلکسر، اولین شرکت هواپیمایی ایرانی اجاره‌دهنده ویلا در سراسر دنیا، مفتخر است که خدمات منحصربه‌فرد و جدیدی را به تمام مسافران ایرانی ارائه می‌دهد. از اینکه در ساختن خاطرات خوش مسافرانمان سهیم هستیم، به خود می‌بالیم.

ویژگی ویلکسر

ویژگی ویلکسر

ویلکسر به مسافران قدرت انتخاب می‌دهد. با ویلکسر، مسافران از آزادی کامل در انتخاب خدمات برخوردارند. می‌توانید پیش از آغاز سفر، برای گشت‌های تفریحی خود برنامه‌ریزی کنید و از سفر خود لذت ببرید. ویلکسر تعطیلات ویلایی کاملا اختصاصی به شما هدیه می‌کند.