گام به گام تا انتخاب و رسیدن به ویلای دلخواه شما در ویلکسر

توسط : تیم محتوای ویلکسر

راهنما و توصیه ها

تیم تولید محتوای ویلکسر بعد از مدتها برنامه ریزی و کار، به وبسایتی که هم اکنون مشاهده می‌کنید رسیده است. وبسایتی که در آن شما به راحتی بتوانید ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید، راجع به آن اطلاعات کسب کنید، و برای انجام بقیه مراحل فقط با یک تماس به کارشناسان ویلکسر آماده سفر شوید.

 

به دلیل تعدد مقاصد و تنوع و تعداد بالای ویلاهای ویلکسر سیستمی در وبسایت تعبیه شده است تا به کمک آن بتوانید ویلای متناسب با نیاز، بودجه و به دلخواه خود را انتخاب نمایید..

 

این سیستم در کسر ثانیه ای شما را به مقصد مورد نظرتان می‌رساند، شاید زیبایی ویلاهای ویلکسر زمان شما را بگیرد و ساعت‌ها تصاویر ویلاهای مختلف را تماشا کنید اما مطمئن باشید که یافتن ویلای مورد نظرتان وقتی از شما نمی‌گیرد.

 

در ادامه مراحل استفاده از وب سایت ویلکسر را با هم بررسی می‌کنیم:

در گام اول آدرس وبسایت ویلکسر را در مرورگر خود وارد کنید:

www.villexer.com

صفحه ای که برای شما باز می شود، صفحه نخست وبسایت ویلکسر است.

 

در گام دوم شما باید مقصد مورد نظر خود را از میان مقاصد ویلکسری انتخاب کنید. در وبسایت می‌توانید به 3 طریق مقصد مورد نظر خود را بیابید.

 

1. از طریق لیست منو که در بالای صفحه قرار دارد و انتخاب اول شما هم همان "مقاصد ویلایی" است.

 

ویلای دلخواه شما در ویلکسر

 

 

 2. از طریق دکمه "انتخاب مقصد ویلایی" که روی عکس بالای صفحه قرار دارد و با کلیک بر آن لیست مقاصد برای شما باز می‌شود و می‌توانید مقاصد ویلکسر را ببینید و از میانشان انتخاب کنید.

 

 

 3. از طریق نقشه‌ای که در قسمت نزدیک به انتهای صفحه اول وبسایت قرار دارد و مقاصد با رنگ قرمز مشخص شده‌اند و شما می‌توانید با کلیک بر مقصد مورد نظر خود از روی نقشه و با توجه به موقعیت جغرافیایی آن مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمایی و وارد صفحه همان مقصد شوید.

 

 

در گام سوم شما وارد صفحه مقصد مورد نظر خود شده‌اید. در این صفحه لیست تمام ویلاهایی که در این مقصد موجود است را مشاهده می‌کنید. برای اینکه ویلای مورد نظر خود را بیابید بهتر است که از سیستم فیلترینگ و یا سرتینگ وبسایت استفاده کنید.

 

نحوه عملکرد فیلترینگ به این صورت است که شما ویلاها را بر اساس امکانات آنها، تعداد اتاقها، محل ویلا و یا موقعیت قرارگیری ویلا و حتی قیمت مورد نظر خود فیلتر می کنید و نحوه عملکرد سرتینگ هم به این صورت می باشد که شما می توانید تمام ویلاها را بر اساس قیمت از کم به زیاد و یا زیاد به کم سرت نمایید، حتی می توانید ویلاها را براساس معیار میزان بازدید هم سرت کنید تا متوجه شوید کدام ویلاها بیشتر از طریق سایر افراد سرت شده اند.

 

 

گام چهارم، استفاده از فیلتر برای رسیدن به ویلای مورد نظر است. در سیستم فیلترینگ همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید شما می‌توانید از میان خدماتی که می‌بینید و طبق توضیح بالا، آنچه را که می‌خواهید با کلیک بر گزینه کنار آن انتخاب کنید. در انتها هم می توانید با حذف فیلتر ها به حالت اولیه و نمایش تمام ویلاها برگردید.

 

 

در قسمت سمت چپ شما سه گزینه را مشاهده می‌کنید. گزینه اول موقعیت ویلاها، گزینه دوم محل ویلا و گزینه سوم تعداد اتاق ویلاهای مورد نظر شما خواهد بود که بر اساس نیاز خود می‌توانید گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

 

پایین لیست خدمات شما محوری را مشاهده می‌کنید که دارای یک گوی متحرک است. توسط این محور شما می‌توانید بازه قیمتی که می‌خواهید ویلای مورد نظرتان باشد را انتخاب کنید.

 

 

پس از انجام این مراحل بر روی دکمه "اعمال فیلتر" کلیک کنید تا ویلاهایی با تمام ویژگی‌ها و قیمتی که انتخاب کرده‌اید برای شما به نمایش دربیاید.

 

 

صفحه‌ای که برای شما به نمایش در می‌آید لیست تمام ویلاهایی است که از فیلتر شما رد شده اند. تمام این ویلاهای ویژگی‌هایی که شما مدنظر دارید را دارا هستند، پس با خیال راحت می‌توانید با کلیک بر دکمه "مشاهده" هر ویلا وارد صفحه همان ویلا شوید و امکانات و خدمات هر ویلا را مشاهده کنید و نهایتا ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

با کارشناسان ویلکسر تماس بگیرید و فقط نام ویلا و تاریخ مورد نظر خود را اعلام کنید و دیگر به فکر آماده شدن برای هیجان انگیزترین و رویایی‌ترین سفر خود باشید.

بعد از این شما اجاره ویلاهای ویلکسر را به هر شیوه اقامتی دیگر ترجیح خواهید داد. همچنین به خاطر داشته باشید که در هر مرحله ای اگر نیاز به راهنمایی داشتید و یا اگر می خواستید که کارشناسان ارائه خدمات ویلایی ما در شرکت شما را برای انتخاب ویلای بعدی خود راهنمایی کنند حتما با ما تماس بگیرید.

 

در انتها نیز ویدیوی آموزشی استفاده از وبسایت ویلکسر و رسیدن به ویلای دلخواه شما آورده شده است.

 

 

با ما همراه باشید...

ویلکسر، تعطیلات ویلایی...

امتیاز : بدون امتیاز

نظرات